Mini album wakacyjny

  • album wakacyjny

Mam dziś dla Was  kolejną wakacyjną, kolorową i mocno słodką inspirację. Mini albumik!

Takie naprawdę maleństwo, ale zaraz zobaczycie, że pomieści mnóstwo zdjęć.

 

 

album wakacyjny
Baza wykonana z beermaty, okleiłam ją papierami Paradise. Postrzępiłam boki nożyczkami i przetuszowałam w żółtym kolorze.
Strony okładkowe ozdobiłam dodatkowo pastą brokatową w serduszkowy szablon.
pasta brokatowa
Teraz czas na konstrukcję. Jest kilka stron z miejscami tylko na zdjęcia.
strona albumowa
Ozdoby w narożnika to papierowe elementy z kolekcji Paradise,  które przykleiłam na klej, otuliłam gazą.  Dodałam też mikrokulki i cekiny.
strona na zdjęcia
Ozdoby te przymocowałam na dystanse z resztek tekturek w takiej odległości, aby swobodnie można było wsunąć zdjęcie pod spód. A jednocześnie tak blisko białej bazy na zdjęcie, aby o narożne konstrukcje nie zawadzały takie elementy 3d z kolejnej strony.
mini album
Teraz pokażę Wam elementy interaktywne 🙂
Jest klapka zamykana do góry na magnes, która pomieści dwa zdjęcia. Za klapką jest schowek na inne wakacyjne skarby np. bilety. Zaznaczyłam go wystającym z boku tagusiem.
klapka na magnes
Znalazła się też harmonijka, którą łapią dwa tagi też zamykane na magnes. Harmonijka pomieści 7 zdjęć. Za nią oczywiście kolejny schowek (podążajcie za flamingiem…). Po drugiej stronie kieszonka też zamagnesowana i również ze schowkiem.
harmonijka i kieszonka
Jest też składanka – trifold, która pomieści dodatkowe 5 zdjęć. Przewiązałam ją rypsową wstążeczką. Na przeciwnej karcie jest wodospad czyli kolejne 9 miejsc na mini zdjęcia. Przytrzymuje go klapka z magnesem.
trifold i wodospad
Albumik łączą duże turkusowe kółeczka. Czemu duże? Bo on mały, ale grubasek jest 🙂
Na kółeczkach zawiesiłam wstążki gnieciuszki, a na nich koraliki i tematyczne zawieszki. Znalazła się nawet egzotyczna pestka 🙂
wstążki gnieciuszki jedwab
Na przedniej okładce też znalazły się takie cukierasy, które zawiesiłam na sznurku.
Słodkości znajdują się też w środku 🙂
naklejki 3d

Taki albumik to świetny pomysł na zachowanie wakacyjnych wspomnień. Bo kto za 20 lat będzie chciał przeglądać digitalne zdjęcia? O wiele przyjemniej jest obejrzeć je w takim własnoręcznie zrobionym albumie.

Zobacz również

Brak komentarzy