Pudełko na czekoladki według mapki

Kolejny tydzień zmagań mapkowych w Artimeno i mnóstwa interpretacji jednej mapki. Ja postawiłam w tym tygodniu na pudełko na czekoladki merci.

A mapka wygląda następująco:

Tym razem starałam się dość wiernie odzwierciedlić mapkę. Moja kompozycja ułożona na banerkach jest bardzo bogata, gdyż zawiera duże materiałowe kwiaty i mnóstwo dodatków.

Dlatego potrzebowałam ją zrównoważyć niewielką kompozycją w prawym dolnym rogu, w której umieściłam perełki z mapki Ani.

Użyłam uroczych papierów scrapbookingowych. Banerki zdystanowałam na kilka różnych wysokości używając kosteczek piankowych. Taka konstrukcja umożliwiła użycie wielu dodatków, które powtykałam pod banerki.

Papiery potuszowałam, jak również wycięte elementy z kolekcji. Dodałam kilka uroczych tekturek, które wcześniej potraktowałam embossingiem na gorąco.

Są też koronki papierowe oraz haft na tiulu. Nie obyło się bez sznureczka i mnóstwa pręcików, ryżyku, kaboszonów, perełek…

Warstwy w projekcie powodują jego lekkość. Warto, aby wierzchnia warstwa papierów bazowych była mało zdobna i nie kłóciła się z dodatkami jakie zamierzamy na niej umieścić.

Mam nadzieję, że spodobała się Wam moja interpretacja mapki. A ja już wyglądam Waszych!

Zobacz również

Brak komentarzy